











Black Diamond Spot 400-R Graphite Headband flashlight
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPMGO
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.20cm x 10.50cm x 8.50cm
- EAN: 0793661519959
83,66€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| Dimmable | Yes |
| Flashlight modes | Strobe mode Medium High Night mode Low |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Light beam distance (max) | 100 m |
| Light beam distance (min) | 12 m |
| Light output (max) | 400 lm |
| Night vision | Yes |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of power levels | 3 |
| Product colour | Graphite |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 1 m |
| Weight | 73 g |
