



Black Diamond Icon 700 Headband flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPI84
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 0793661448877
104,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery life (boost mode) | 7 h |
| Battery life (max) | 190 h |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AA |
| Control type | Buttons |
| Flashlight type | Headband flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Lamp type | LED |
| Light beam distance (max) | 140 m |
| Light beam distance (min) | 12 m |
| Luminous flux | 700 lm |
| Night vision | Yes |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of power levels | 3 |
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Waterproof | Yes |
| Waterproof up to | 1 m |
| Weight | 236 g |
