









Deuter Little Star Children Mummy sleeping bag Polyethersulfone (PES) Light Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRONYP
- Βάρος(kg): 0.74kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 16.00cm x 30.00cm
- EAN: 4046051175140
136,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,45€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 410 mm |
| Doesn't contain | PFAS |
| Filler weight | 320 g |
| Filling material | Hollow fibre |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1450 mm |
| Hooded | Yes |
| Material | Polyethersulfone (PES) |
| Maximum user height | 130 cm |
| Package height | 290 mm |
| Package length | 18 cm |
| Package width | 180 mm |
| Product colour | Blue |
| Quantity | 1 |
| Recommended age group | Children |
| Season | Summer |
| Season rating | 1-season |
| Type | Mummy sleeping bag |
| Type of fill | Hollow fibre |
| Weight | 692 g |
| Width | 570 mm |
| Zipper closure | Yes |
