















Coleman Pingora 3 BlackOut Green, Grey Group tent
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Coleman
- Κωδικός: WLONONWCRJMP5
- Βάρος(kg): 0.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 25.10cm x 15.00cm
- EAN: 3138522113131
375,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 302,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Coloration | Monochromatic |
| Exterior finish material | Polyester |
| Fire retardant canvas | Yes |
| Frame type | Hard frame |
| Ground cloth | Yes |
| Ground cloth material | Polyester |
| Guarantee | G024M |
| Interior material | Polyester |
| Living area | 1.7 m |
| Number of sleeping places | 3 person(s) |
| Package depth | 220 mm |
| Package width | 390 mm |
| Pole material | Aluminium |
| Product colour | Grey Green |
| Purpose | Camping |
| Sleeping area | 3.8 m |
| Tent fabric waterproof rating | 6 m |
| Total area | 5.5 m |
| Type | Group tent |
| Waterproof seams | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 3.7 kg |
