









Deuter Orbit 0C/32F - 185 cm synthetic sleeping bag (Ivy/Ink)
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: KEMDUTSPI0013
- Βάρος(kg): 1.47kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 40.00cm x 20.00cm
- EAN: 4046051174976
119,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Comfort temperature rating | 5 C |
| Depth | 500 mm |
| Extreme temperature | -15 C |
| Fastener type | Zipper |
| Guarantee | F024M |
| Length | 2080 mm |
| Material | 75D Polyester |
| Pouch | Yes |
| Product colour | Green Blue |
| Size (height) | 185 cm |
| Type | Mummy sleeping bag |
| Warnings | Store in a dry place to prevent mould and material damage. Do not use on sharp or uneven surfaces that may damage the material. Avoid direct contact with open flames or sources of high temperature. |
| Weight | 1.46 kg |
| Width | 750 mm |
| Zip position | Left side |
