







Trekking Poles LEKI MAKALU LITE, 90 125 cm, grey-green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEKI
- Κωδικός: WLONONWCRPWFE
- Βάρος(kg): 0.56kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.50cm x 13.00cm x 65.50cm
- EAN: 4028173394715
120,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 96,78€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Trekking |
| Construction type | Telescopic |
| Folded length | 64 cm |
| Grip type | Aergon Air |
| Guarantee | G024M |
| Locking system | Speed Lock + |
| Maximum length | 125 cm |
| Minimum length | 90 cm |
| Number of segments | 3 |
| Product colour | Green |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Shaft material | Aluminium (HTS 6.5) |
| Suitable for | Unisex |
| Tip type | Flex Tip Short |
| Tube diameter (max) | 1.6 cm |
| Tube diameter (min) | 1.2 cm |
| Type of strap | Lock System Strap Skin 5.0 |
| Weight | 236 g |
