











LE Legend Series Microphone
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LEKI
- Κωδικός: WLONONWCRCFEM
- Βάρος(kg): 0.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.00cm x 46.50cm x 2.50cm
- EAN: 4028173294015
133,18€
Χωρίς ΦΠΑ: 107,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Hiking, Nordic walking, Trekking |
| Construction type | Foldable |
| Folded length | 38 cm |
| Grip type | T-type grip |
| Guarantee | F024M |
| Locking mechanism | Socket lock |
| Maximum length | 100 cm |
| Minimum length | 85 cm |
| Number of segments | 3 |
| Shaft material | Carbon (PRC 1000) |
| Shock absorber | Yes |
| Suitable for | Unisex |
| Tip material | Rubber |
| Tube diameter (max) | 1.8 cm |
| Tube diameter (min) | 1.4 cm |
| Weight | 232 g |
