











Black Diamond Trail Cork Trekking Poles Fig
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCRPMFM
- Βάρος(kg): 0.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 6.40cm x 65.40cm
- EAN: 0793661665212
123,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,50€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Easy to adjust | Y-double adjustment and FlickLock system |
| Folded length | 65 cm |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | F024M |
| Length | 1400 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of pieces | 3-section |
| Product type | Trekking Poles |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Specific features | Adjustable wrist strap, EVA foam handle |
| Warnings | Check the condition of poles regularly to prevent accidents. Do not use your walking stick on slippery surfaces to avoid falls. Use proper technique to avoid injury. |
| Weight | 494 g |
