













Kambukka Lagoon 400ml Blue Flamingo baby water bottle
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Kambukka
- Κωδικός: SIAKABBID0039
- Βάρος(kg): 0.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 7.50cm x 7.50cm
- EAN: 5407005143575
20,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 16,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| BPA-free | Yes |
| Capacity | 0.4 L |
| Dishwasher proof | Yes |
| Double wall | N |
| Drinking straw included | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Hand grip | Yes |
| Height | 168.6 mm |
| Height (without lid) | 13,1 cm |
| Lockable lid | Yes |
| Material | Technopolymer |
| Pattern | Flamingo pattern |
| Product colour | Translucent Assorted colours |
| Product diameter | 71 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Suitable for | for Kids |
| Thermal | No |
| Volume | 400 ml |
| Weight | 149 g |