







Bidon CamelBak Podium Insulated Steel 650ml, Stone
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: CAMELBAK
- Κωδικός: SIACMLBID0067
- Βάρος(kg): 0.37kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.50cm x 7.50cm x 7.50cm
- EAN: 886798048345
47,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Best uses | Bicycle |
| Cold keeping time | 14 h |
| Coloration | Monochromatic |
| Colour name | Stone |
| Depth | 75 mm |
| Doesn't contain | Bisphenol F (BPF) Bisphenol A (BPA) Bisphenol S (BPS) |
| Double wall | Yes |
| Easy to grip | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Height | 272 mm |
| Leakproof | Yes |
| Lid colour | Beige |
| Lid type | Sport lid |
| Lightweight | Yes |
| Material | Stainless steel |
| Product colour | Beige |
| Recommended gender | Man/Woman |
| Target audience | Adult |
| Volume | 650 ml |
| Weight | 354 g |
| Width | 75 mm |
