



Easy Camp 120529 camping canopy/shelter Grey
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Easy Camp
- Κωδικός: WLONONWCRPLKN
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 5709388157232
90,75€
Χωρίς ΦΠΑ: 73,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Carrying case | Yes |
| Depth | 2500 mm |
| Easy to install | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 2.6 m |
| Interior material | Polyester |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 730 mm |
| Package width | 120 mm |
| Pole diameter | 1.9 cm |
| Product colour | Grey |
| Product type | Canopy |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sidewalls | No |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
| Width | 2600 mm |
| Window | No |
