
Coleman 2000028074 camping stove Canister stove
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Coleman
- Κωδικός: WLONONWCRPIE9
- Βάρος(kg): 0.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 15.00cm
- EAN: 3138522090258
88,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Boil time | 6.9 min |
| Carrying case | Yes |
| Compatible products | Coleman Xtreme Gas, Coleman Performance Gas |
| Depth | 120 mm |
| Fuel consumption | 515 g/h |
| Guarantee | G024M |
| Heat source | Natural gas |
| Height | 70 mm |
| Ignition type | Piezo |
| Material | Metal |
| Number of cooking zones | 1 zone(s) |
| Power | 7000 W |
| Product colour | Stainless steel |
| Product type | Canister stove |
| Recommended usage | Backpacking |
| Weight | 153 g |
| Width | 90 mm |
