









































XD Design Bobby Hero - rygsak til note
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRDMMX
- Βάρος(kg): 1.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 52.00cm x 19.50cm
- EAN: 8714612115541
163,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 131,87€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Lockable main slider Anti-theft design with hidden zipper Integrated USB port Organizational panel Hidden pockets RFID protected pockets |
| Capacity | 21.5 L |
| Depth (imperial) | 16,5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 49 cm |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17") 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Grey |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Width (cm) outer carton | 32.5 cm |
