





























XD-Design Bobby Hero Regular backpack Casual backpack Navy Polyethylene terephthalate (PET)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCROEHR
- Βάρος(kg): 1.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 33.00cm x 46.50cm
- EAN: 8714612115435
150,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,73€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Casual backpack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 165 mm |
| Exterior pockets | Back pocket Side pocket Shoulder strap pocket |
| Guarantee | G024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 450 mm |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Maximum weight capacity | 8.5 kg |
| Minimum screen size | 32.8 cm (12.9") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 265 x 335 x 30 mm |
| Product main colour | Navy |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Reflective elements | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Style | City |
| Tablet compartment | Yes |
| Trolley retainer strap | Yes |
| USB port | Yes |
| Volume | 18 L |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 1 kg |
| Width | 295 mm |
