



















XD DESIGN BACKPACK SOFT DAYPACK MINT P/N: P705.987
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRDMO1
- Βάρος(kg): 1.46kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 43.50cm x 12.00cm
- EAN: 8714612148235
128,15€
Χωρίς ΦΠΑ: 103,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Padded adjustable straps Practical mesh pockets Made of RPET materials Hidden pockets Lockable main slider Reflective logo RFID protected pockets Organizational panel Side pocket for bottle or water bottle Padded laptop compartment up to 15.6" |
| Capacity | 15 L |
| Depth (imperial) | 14 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 42 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Mint colour |
| Warnings | Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. Do not use the backpack to carry hazardous substances. |
| Weight | 1 kg |
| Width (cm) outer carton | 32 cm |
