



















XD DESIGN BACKPACK SOFT DAYPACK BLACK P/N:P705.981
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRDMN3
- Βάρος(kg): 1.48kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 41.50cm x 44.00cm x 12.00cm
- EAN: 8714612148211
123,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Organizational panel Side pocket for bottle or water bottle Made of RPET materials RFID protected pockets Padded laptop compartment up to 15.6" Lockable main slider Reflective logo Padded adjustable straps Practical mesh pockets Hidden pockets |
| Capacity | 15 L |
| Depth (imperial) | 14 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 42 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Black |
| Weight | 1 kg |
| Width (cm) outer carton | 32 cm |
