























XD DESIGN BACKPACK BOBBY SOFT TOTE BLUE P706.3015
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRPBSR
- Βάρος(kg): 1.03kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.20cm x 48.50cm x 8.50cm
- EAN: 8714612178836
104,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | RFID protected pockets Lockable main slider Reflective logo Padded adjustable straps Hidden pockets Organizational panel |
| Capacity | 15 L |
| Depth (imperial) | 13 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 41 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Blue |
| Warnings | Avoid long-term exposure to moisture. Do not use the backpack to carry hazardous substances. Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
| Weight | 590 g |
| Width (cm) outer carton | 29 cm |
