



















































XD DESIGN BACKPACK BOBBY EXPLORE BLACK P/N: P705.911
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0047
- Βάρος(kg): 2.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 36.00cm x 53.00cm
- EAN: 8714612130018
153,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 123,98€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Expandable pocket at the bottom of the backpack - for shoes or wet clothes Organizational panel Adjustable and detachable chest belt Outside pocket with semi-dry YKK zipper Padded back of breathable fabric Reflective elements Zippered laptop and tablet po |
| Capacity | 30 L |
| Depth (imperial) | 20 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 53 cm |
| Maximum screen size | 43.2 cm (17") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Black |
| Specific features | The colour of the offered product is specified in the name Photos of additional functionalities are for reference only |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.6 kg |
| Width (cm) outer carton | 33 cm |
