











































XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY SOFT NAVY P/N: P705.795
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0031
- Βάρος(kg): 1.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 39.50cm x 8.00cm x 47.00cm
- EAN: 8714612120521
94,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 76,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | RFID protected pockets Anti-theft design with hidden zipper Integrated USB port Hidden pockets Lockable main slider |
| Capacity | 16 L |
| Depth (imperial) | 18 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 45 cm |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Navy |
| Weight | 645 g |
| Width (cm) outer carton | 30 cm |
