









XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY SOFT BROWN P/N: P705.796
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: WLONONWCRDMO7
- Βάρος(kg): 1.01kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.70cm x 45.80cm x 7.80cm
- EAN: 8714612120538
100,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Casual backpack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Consumer life stage | Adult |
| Depth | 450 mm |
| Exterior pockets | Hip belt pocket |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 180 mm |
| Interior pockets | Document pocket Zip pocket Tablet pocket |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | Recycled fibre |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 270 x 330 x 25 mm |
| Product main colour | Brown |
| Quantity | 1 |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Style | Urban |
| Tablet compartment | Yes |
| USB port | Yes |
| USB port position | Outside |
| USB port type | USB Type-A |
| Volume | 16 L |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 620 g |
| Width | 300 mm |
