













XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY SLING GREY P/N: P705.782
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0063
- Βάρος(kg): 0.89kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 35.30cm x 13.00cm
- EAN: 8714612119402
90,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 72,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | RFID protected pockets Hidden pockets Reflective logo Anti-theft design with hidden zipper |
| Capacity | 4 L |
| Depth (imperial) | 9 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 32 cm |
| Product colour | Light grey |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 530 g |
| Width (cm) outer carton | 32.5 cm |
