











































XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY HERO REGULAR NAVY P/N: P705.295
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0024
- Βάρος(kg): 1.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 19.00cm x 33.00cm x 46.50cm
- EAN: 8714612115435
107,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Lockable main slider Organizational panel Hidden pockets Padded tablet compartment up to 12.9" Padded laptop compartment up to 15.6" Anti-theft design with hidden zipper Integrated USB port RFID protected pockets |
| Capacity | 18 L |
| Depth (imperial) | 16,5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 45 cm |
| Maximum screen size | 32.8 cm (12.9") 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Navy |
| Tablet compartment | Yes |
| Warnings | Do not use the backpack to carry hazardous substances. Avoid long-term exposure to moisture. Do not leave a backpack within reach of children unsupervised. |
| Weight | 1 kg |
| Width (cm) outer carton | 29.5 cm |
