





















XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE NAVY P/N: P706.2505
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0076
- Βάρος(kg): 1.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 33.50cm x 47.30cm x 20.40cm
- EAN: 8714612160930
127,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | Lockable main slider Reflective logo RFID protected pockets Anti-theft design with hidden zipper Padded tablet compartment up to 12.9" Hidden pockets Organizational panel Waterproof material Padded laptop compartment up to 15.6" |
| Capacity | 17 L |
| Depth (imperial) | 20 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 46 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Garnet |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Width (cm) outer carton | 33 cm |
