



















XD DESIGN ANTI-THEFT BACKPACK BOBBY EDGE BLACK P/N: P706.2501
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: XD DESIGN
- Κωδικός: BAGXDDPLE0079
- Βάρος(kg): 1.69kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 46.00cm x 34.00cm
- EAN: 8714612160923
123,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 99,24€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack equipment | RFID protected pockets Hidden pockets Anti-theft design with hidden zipper Organizational panel Lockable main slider Reflective logo Padded laptop compartment up to 15.6" Waterproof material Padded tablet compartment up to 12.9" |
| Capacity | 17 L |
| Depth (imperial) | 20 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height (cm) outer carton | 46 cm |
| Maximum screen size | 40.6 cm (16") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product colour | Black |
| Tablet compartment | Yes |
| Weight | 1.1 kg |
| Width (cm) outer carton | 33 cm |
