











The North Face Router backpack Rucksack Black Nylon, Recycled polyester
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: THE NORTH FACE
- Κωδικός: WLONONWCRPCG6
- Βάρος(kg): 1.43kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 40.00cm x 54.00cm
- EAN: 0197642130599
192,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 155,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 229 mm |
| Doesn't contain | PFC |
| Exterior pockets | Side pocket Front pocket |
| Guarantee | F024M |
| Height | 533 mm |
| Material | Recycled polyester Nylon |
| Notebook compartment | Yes |
| Product made with recycled materials | Yes |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | City |
| Volume | 40 L |
| Waist belt | Yes |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 1.34 kg |
| Width | 318 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
