

















The North Face Borealis Classic backpack Rucksack Olive Nylon
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: THE NORTH FACE
- Κωδικός: WLONONWCRPCG9
- Βάρος(kg): 1.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 50.00cm x 37.50cm
- EAN: 0197804286362
153,78€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,01€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 190 mm |
| Exterior pockets | Side pocket Front pocket |
| Guarantee | F024M |
| Height | 483 mm |
| Interior pockets | Cell phone pocket Pen pocket |
| Linear mass density | 1680 D |
| Material | Nylon |
| Maximum screen size | 38.1 cm (15") |
| Notebook compartment | Yes |
| Product main colour | Olive |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Boy |
| Reflective elements | Yes |
| Style | City |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 29 L |
| Waist belt | Yes |
| Weight | 1.17 kg |
| Width | 343 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
