















































Rivacase Eden backpack Travel backpack Olive PU leather, Polyester, Recycled polyethylene terephthalate (rPET)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: RivaCase
- Κωδικός: WLONONWCRP233
- Βάρος(kg): 0.85kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 13.00cm x 32.50cm
- EAN: 4260709015644
89,05€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,82€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable straps | Yes |
| Back ventilation | Yes |
| Backpack type | Travel backpack |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Closure type | Clasp Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 170 mm |
| Exterior pockets | Front pocket Side pocket |
| Guarantee | G024M |
| Height | 470 mm |
| Illumination | No |
| Made with recycled materials | Yes |
| Material | PU leather Recycled polyethylene terephthalate (rPET) Polyester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6") |
| Notebook compartment | Yes |
| Notebook compartment dimensions (W x D x H) | 250 x 30 x 400 mm |
| Product main colour | Olive |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Reflective elements | No |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | Urban |
| Tablet compartment | Yes |
| Trolley retainer strap | Yes |
| USB port | No |
| Vendor collection name | Eden |
| Volume | 20 L |
| Water repellent | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 750 g |
| Width | 270 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
