



Deuter Futura 26 26 L Blue
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Deuter
- Κωδικός: WLONONWCRPTTR
- Βάρος(kg): 2.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 49.00cm x 14.50cm x 14.50cm
- EAN: 4046051185255
197,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 159,17€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Activity | Hiking |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Depth | 220 mm |
| Gender | Unisex |
| Guarantee | G024M |
| Height | 620 mm |
| Hip belt | Yes |
| Product main colour | Blue |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| SOS label | Yes |
| Ventilation | Yes |
| Volume | 26 L |
| Weight | 1.3 kg |
| Width | 300 mm |
