



























NILS Camp NC1949 Bergen 65l - hiking rucksack, green
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: NILS eXtreme
- Κωδικός: WLONONWCRFSI3
- Βάρος(kg): 1.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 67.00cm x 40.00cm
- EAN: 5907695553505
114,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Abrasion-resistant | Yes |
| Activity | Hiking |
| Adjustable straps | Yes |
| Back ventilation | Yes |
| Chest strap | Yes |
| Closure type | Buckle closure, Zipper |
| Depth | 300 mm |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F024M |
| Height | 800 mm |
| Hip belt | Yes |
| Loading opening | Top |
| Material | Nylon |
| Product main colour | Green |
| Rain cover | Yes |
| Reflective elements | Yes |
| Safety whistle | Yes |
| Trekking pole straps | Yes |
| Ventilation | Yes |
| Volume | 65 L |
| Weight | 1.8 kg |
| Width | 400 mm |
