



















Borealis-TNF Backpack black-tnf black-npf THE NORTH FACE
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: THE NORTH FACE
- Κωδικός: WLONONWCRDMDG
- Βάρος(kg): 1.16kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 4.00cm x 37.00cm x 49.00cm
- EAN: 0197642130629
154,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 124,62€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack type | Rucksack |
| Closure type | Zipper |
| Coloration | Monochromatic |
| Depth | 165 mm |
| Doesn't contain | PFC |
| Exterior pockets | Front pocket Side pocket |
| Guarantee | F024M |
| Handle(s) | Yes |
| Height | 495 mm |
| Linear mass density | 600 D |
| Material | Nylon Recycled polyester |
| Notebook compartment | Yes |
| Number of compartments | 1 |
| Product made with recycled materials | Yes |
| Product main colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Recommended gender | Unisex |
| Reflective elements | Yes |
| Shoulder strap | Yes |
| Sternum strap | Yes |
| Style | City |
| Tablet compartment | Yes |
| Volume | 28 L |
| Waist belt | Yes |
| Water repellent | Yes |
| Weight | 1.05 kg |
| Width | 305 mm |
| Zipper pocket(s) | Yes |
