
Xerox 550/560/700 Fuser 220V 008R13065
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Xerox
- Κωδικός: WLONONWCRDXW4
- Βάρος(kg): 4.66kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 26.00cm x 63.50cm
- EAN: 0095205130652
537,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 433,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 220 V |
| Guarantee | F012M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic |
| Package depth | 635 mm |
| Package height | 255 mm |
| Package weight | 5.88 kg |
| Package width | 270 mm |
| Warnings | Do not breathe dust or debris. |
