



Lexmark C950X71G imaging unit 115000 pages
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lexmark
- Κωδικός: WLONONWCRCNNX
- Βάρος(kg): 1.52kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.20cm x 15.60cm x 59.00cm
- EAN: 734646227766
326,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 263,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Compatibility | C950de, X950de, X952de, X954de |
| Guarantee | F024M |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful GHS09: Environmental hazard GHS06: Toxic |
| Package dimensions (W x D x H) | 150.9 x 591.1 x 153.9 mm (5.94 x 23.3 x 6.06") |
| Package dimensions (WxDxH) | 151 x 591 x 154 mm |
| Package weight | 1.55 kg |
| Page yield | 115000 pages |
| Print technology | Laser |
| Products per pallet | 72 pc(s) |
| Suitable for printing colours | Black |
| Warnings | Keep out of the reach of children. |
