Activejet DRX-3345N Drum (replacement for Xerox 101R00555 30000 pages black)
  • Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
  • Κατασκευαστής: Activejet
  • Κωδικός: EXPACJBXE0003
  • Βάρος(kg): 0.93kg
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Brand compatibilityXerox
CompatibilityXerox Phaser: 3330, 3330V_DNI. Xerox WorkCentre: 3335, 3335V_DNI, 3345, 3345V_DNI.