







Νέο Προϊόν








Safescan 1250 EUR Coin counting machine White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SAFESCAN
- Κωδικός: WLONONWCRPOWP
- Βάρος(kg): 5.72kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 38.00cm x 32.00cm
- EAN: 8717496335388
324,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 261,56€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Certification | CE |
| Coin tray capacity | 500 coins |
| Counting speed for coins | 220 coins/min |
| Digits | 7 digits |
| Dimensions (WxDxH) | 355 x 330 x 266 mm |
| Guarantee | G024M |
| Power consumption (typical) | 45 W |
| Product colour | White |
| Sorting function | Yes |
| Supported currencies | EUR |
| Type | Coin counting machine |
| Weight | 5 kg |
