



Zebra ZD621 label printer Thermal transfer 203 x 203 DPI 203 mm/sec Wired & Wireless Ethernet LAN Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZEBRA
- Κωδικός: WLONONWCRPPOY
- Βάρος(kg): 4.24kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.30cm x 19.20cm x 24.00cm
- EAN: 5704174647362
760,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 613,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Control type | Buttons |
| Depth | 267 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Flash memory | 512 MB |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Height | 192 mm |
| Internal memory | 256 MB |
| Maximum label length | 0.991 m |
| Maximum printing width | 10.4 cm |
| Maximum resolution | 203 x 203 DPI |
| Media thickness | 0.08 - 0.19 mm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 4.4 - 41 C |
| Page description languages | EPL2 ZBI ZPL II XML |
| Print speed | 203 mm/sec |
| Print technology | Thermal transfer |
| Product colour | Grey |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| USB port | Yes |
| Weight | 2.5 kg |
| Width | 202 mm |
