



Zebra ZD411 label printer Direct thermal 203 x 203 DPI 152 mm/sec Wired & Wireless Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZEBRA
- Κωδικός: WLONONWCRBNJT
- Βάρος(kg): 2.26kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.30cm x 19.20cm x 28.20cm
- EAN: 5715063083642
473,50€
Χωρίς ΦΠΑ: 381,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Built-in barcodes | 1D 2D |
| Built-in display | No |
| Colour | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Control type | Buttons |
| Depth | 220 mm |
| Display | No |
| Flash memory | 512 MB |
| Guarantee | F024M |
| Height | 151 mm |
| Internal memory | 256 MB |
| Maximum label length | 0.991 m |
| Maximum label width | 5.7 cm |
| Maximum printing width | 5.6 cm |
| Maximum resolution | 203 x 203 DPI |
| Media thickness | 0.06 - 0.1905 mm |
| Mobile operating systems supported | Android iOS |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 4.4 - 41 C |
| Page description languages | ZPL II PDF ZBI EPL2 XML |
| Print speed | 152 mm/sec |
| Print technology | Direct thermal |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 74 m |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| USB port | Yes |
| Warnings | Keep away from sources of fire. Do not remove the covers or casing while the appliance is in use. Do not dispose of the device or consumables in the normal waste. Contact your local electronic waste disposal facility. |
| Weight | 1 kg |
| Width | 115 mm |
