



Zebra ZD411 label printer Direct thermal 203 x 203 DPI 152 mm/sec Wired & Wireless Ethernet LAN Bluetooth
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ZEBRA
- Κωδικός: WLONONWCRPPTM
- Βάρος(kg): 2.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 23.50cm x 26.00cm
- EAN: 5704174993728
562,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 453,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in display | No |
| Colour | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Core diameter | 1.27 cm |
| Depth | 220 mm |
| Display | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Flash memory | 512 MB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 151 mm |
| Internal memory | 256 MB |
| Maximum printing width | 5.6 cm |
| Maximum resolution | 203 x 203 DPI |
| Maximum roll diameter | 12.7 cm |
| Minimum print length | 99.1 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 4.4 - 41 C |
| Page description languages | EZPL |
| Print speed | 152 mm/sec |
| Print technology | Direct thermal |
| Product colour | Black |
| Ribbon length | 74 m |
| Ribbon width | 5.8 cm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| USB port | Yes |
| Weight | 1 kg |
| Width | 115 mm |
