
Olympia KPR 80 203 x 203 DPI Wired Thermal POS printer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: OLYMPIA
- Κωδικός: WLONONWCRPOFL
- Βάρος(kg): 0.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.00cm x 17.50cm x 7.00cm
- EAN: 4030152946488
253,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 204,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 230 V |
| Autocutter durability | 0.5 million cuts |
| Buffer size | 4 KB |
| Built-in barcodes | EAN8 EAN13 Code 39 EAN128 |
| Cables included | RS-232 |
| Character size | 12 x 24 mm |
| Connectivity technology | Wired |
| Cutter | Yes |
| Depth | 196 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Height | 152 mm |
| Maximum printing width | 7.2 cm |
| Maximum resolution | 203 x 203 DPI |
| Maximum roll diameter | 8 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 5 - 45 C |
| Power source type | AC |
| Print head life | 100 km |
| Print speed | 250 mm/sec |
| Print technology | Thermal |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Serial interface | Yes |
| Serial interface type | RS-232C |
| Standard interfaces | RS-232C |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Supported paper width | 80 mm |
| Type | POS printer |
| Weight | 1.45 kg |
| Width | 146 mm |
| Windows operating systems supported | Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 2000 |
