













Equip 80mm Thermal POS Receipt Printer with Auto Cutter, USB/Bluetooth/WiFi/Cash Drawer connection
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: EQUIP
- Κωδικός: WLONONWCRPSMW
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.00cm x 17.00cm x 35.00cm
- EAN: 4015867229095
224,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 180,97€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Autocutter durability | 1000000 million cuts |
| Bluetooth | Yes |
| Built-in barcodes | PDF417 UPC-E Code 93 UPC-A ITF Code 39 EAN13 QR Code EAN8 1D Code 128 (A/B/C) 2D |
| Cables included | AC, USB |
| Character sets | ASCII |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Country of origin | China |
| Cutter | Yes |
| Depth | 145 mm |
| Ethernet LAN | No |
| Flash memory | 4 MB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 143.3 mm |
| Internal memory | 8 MB |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 14.04 Ubuntu 12.04 |
| Mac compatibility | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 14.2 kg |
| Master (outer) case height | 328 mm |
| Master (outer) case length | 477 mm |
| Master (outer) case width | 425 mm |
| Maximum printing width | 7.2 cm |
| Maximum resolution | 203 x 203 DPI |
| Maximum roll diameter | 8 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 25 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 C |
| Package depth | 230 mm |
| Package height | 152 mm |
| Package weight | 1.66 kg |
| Package width | 201 mm |
| Power source type | DC |
| Print head life | 100 km |
| Print speed | 250 mm/sec |
| Print technology | Thermal |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Quick start guide | Yes |
| Serial interface | Yes |
| Serial interface type | RJ-11 |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 93% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Supported paper width | 80 mm |
| Sustainability compliance | Yes |
| Type | POS printer |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB connector | USB Type-B |
| USB port | Yes |
| Weight | 1.04 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 195 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Professional Windows 7 Windows XP Professional x64 Windows 7 Home Basic x64 Windows 8 x64 Windows XP Professional Windows XP Windows XP Home x64 Windows 7 Home Basic Windows 7 Ultimate Windows 7 Professional x64 Windows 7 Home Premium x64 Window |
