



DYMO RHINO M1011 Industrial Embossing Label Maker Tool | with Aluminium & Stainless Steel Labels | Durable Carry Case | Ideal for DIY & Construction
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYMO
- Κωδικός: WLONONWCRGNX5
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 32.50cm x 14.00cm x 13.50cm
- EAN: 5411313011105
729,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 588,64€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Customs code | 9611000000 |
| Depth | 320 mm |
| Gross weight of outer carton | 5.930 kg |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Height | 120 mm |
| Label type | Metal, vinyl |
| Master (outer) case height | 169 mm |
| Master (outer) case length | 407 mm |
| Master (outer) case volume | 23317 cm |
| Master (outer) case width | 339 mm |
| Maximum label width | 1.2 cm |
| Net weight of outer carton | 5.364 kg |
| Package depth | 321 mm |
| Package height | 136 mm |
| Package volume | 5.719 L |
| Package weight | 1.79 kg |
| Package width | 131 mm |
| PC connected | No |
| Print technology | Direct thermal |
| Product colour | Black |
| Quantity outer carton | 3 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tape size | 1.2 cm |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 130 mm |
