










Νέο Προϊόν











DYMO LabelManager 160 label printer Thermal transfer 160 x 160 DPI 12 mm/sec D1 AZERTY
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DYMO
- Κωδικός: WLONONWCRCLNC
- Βάρος(kg): 0.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.30cm x 19.20cm x 24.00cm
- EAN: 3026981744501
87,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto power off | Yes |
| Battery type | AAA |
| Built-in display | Yes |
| Colour | No |
| Depth | 49 mm |
| Display | LCD |
| Ethernet LAN | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 118 mm |
| Keyboard layout | AZERTY |
| Maximum printing width | 1.2 cm |
| Maximum resolution | 160 x 160 DPI |
| Number of batteries supported | 6 |
| Number of fonts | 6 |
| Print speed | 12 mm/sec |
| Print technology | Thermal transfer |
| Product colour | Black |
| Supported paper width | 6, 9, 12 mm |
| Tape type | D1 |
| Warnings | Avoid contact with hot parts of the printer, may cause burns. Protect the unit from ingress of foreign objects, liquids and dust to prevent damage. Watch out for moving parts of the printer to avoid injury. |
| Weight | 350 g |
| Wi-Fi | No |
| Width | 203 mm |
