















Brother QL-600RXX1 label printer Direct thermal 300 x 600 DPI 71 mm/sec Wired DK
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Brother
- Κωδικός: WLONONWCRPNPD
- Βάρος(kg): 4.06kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.50cm x 25.00cm x 24.00cm
- EAN: 4977766798518
126,96€
Χωρίς ΦΠΑ: 102,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Bluetooth | No |
| Built-in barcodes | Code 39 Micro QR Code EAN8 MaxiCode UPC-A GS1-128 EAN13 Code 93 ISBN-5 CODABAR (NW-7) PDF417 UPC-E QR Code GS1 DataBar Limited ITF Data Matrix IMB ISBN-2 |
| Built-in display | No |
| Cables included | USB |
| Colour | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Country of origin | China |
| Date & time printing | Yes |
| Depth | 262 mm |
| Display | No |
| Ethernet LAN | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84433210 |
| Height | 303 mm |
| Languages support | Bulgarian Swedish French Korean Finnish Slovak Arabic Dutch Czech Spanish Hungarian German Polish Japanese Russian Simplified Chinese Portuguese Slovenian Romanian Danish Norwegian Italian Traditional Chinese Turkish Thai |
| Maximum label length | 3 m |
| Maximum label width | 6.2 cm |
| Maximum print height | 5.9 cm |
| Maximum print length | 1 m |
| Maximum printing width | 6.1 cm |
| Maximum resolution | 300 x 600 DPI |
| Minimum print length | 1.27 cm |
| Number of frames | 126 |
| Number of label formats | 9999 |
| Package weight | 2.15 kg |
| Print speed | 44 lpm 71 mm/sec |
| Print technology | Direct thermal |
| Printing colours | Black |
| Product colour | White Red |
| Quick start guide | Yes |
| Software development kit (SDK) | Yes |
| Tape type | DK |
| Text alignment | Center, Justify, Left, Right |
| Text style | Shadow light Surround Bold Normal Horizontal lines Italic Invert Shadow |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| Vertical printing | Yes |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 1.49 kg |
| Wi-Fi | No |
| Width | 195 mm |
