













Manhattan Contact CCD Handheld Barcode Scanner, USB, 80mm Scan Width, Cable 152cm, Max Ambient Light: 3,000 lux (sunlight), Black, Three Year Warranty
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Manhattan
- Κωδικός: WLONONWCRAINZ
- Βάρος(kg): 0.19kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.00cm x 18.50cm x 12.40cm
- EAN: 766623401517
86,83€
Χωρίς ΦΠΑ: 70,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2D (matrix & stacked) barcodes supported | Not supported |
| Cable length | 1.524 m |
| Certification | FCC, CE |
| Compliance certificates | CE Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 173.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Height | 56.2 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) Rubber |
| Input voltage | 5 V |
| Light levels (direct sunlight) | 0 - 3000 lx |
| Linear (1D) barcodes supported | Codabar Interleaved 2 of 5 Code 11 Code 128 Code 93 Industrial 2 of 5 MSI Plessey Code 39 JAN Telepen |
| Maximum scan width | 8 cm |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Power consumption | 124 mA |
| Power source type | USB |
| Product colour | Black |
| Read rate (max) | 120 reads/s |
| Scanner resolution | 0.1 mm |
| Scanner type | 1D |
| Sensor type | CCD |
| Standard interfaces | USB |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 C |
| Type | Handheld bar code reader |
| Warnings | Store away from sources of moisture. The appliance should be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. Avoid direct contact with eyes. |
| Weight | 390 g |
| Width | 90 mm |
