









Datalogic QM2500-BK-433K1 barcode reader Handheld bar code reader 2D Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Datalogic
- Κωδικός: WLONONWCRSNOG
- Βάρος(kg): 0.64kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.90cm x 22.20cm x 10.10cm
- EAN: 5715063258415
268,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 216,92€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2D (matrix & stacked) barcodes supported | Micro QR Code QR Code MaxiCode Data Matrix Han Xin Aztec Code Dot Code A |
| Buzzer | Yes |
| Cables included | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 68 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 126 mm |
| Input voltage | 5 V |
| International Protection (IP) code | IP52 |
| LED indicators | Yes |
| Light levels (direct sunlight) | 0 - 110000 lx |
| Optical sensor resolution (W x H) | 640 x 480 pixels |
| Pitch reading angle | -65 - 65 |
| Power consumption | 400 mA |
| Power source type | RS-232 USB |
| Product colour | Black |
| Scanner type | 2D |
| Stand included | Yes |
| Standard interfaces | USB |
| Type | Handheld bar code reader |
| Weight | 145 g |
| Width | 148 mm |
