



ZKTeco KR310 Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRTL7
- Βάρος(kg): 1.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 6.50cm x 20.00cm
- EAN: 8435452801219
51,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 41,30€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Authentication type | Access chip/card |
| Built-in display | No |
| Contactless working distance | 10 cm |
| Depth | 16.5 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 77.5 mm |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 70 C |
| Product colour | Black |
| Waterproof | Yes |
| Width | 42.8 mm |
