



Safescan - cleaning cards for testers
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: SAFESCAN
- Κωδικός: URSSFNTBB0005
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.00cm x 7.00cm x 0.10cm
- EAN: 8717496339003
77,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Safescan |
| Compatible products | Compatible with Safescan 155-S, 185-S |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) CE |
| Country of origin | Netherlands |
| Depth | 76 mm |
| Guarantee | F036M |
| Hermetic closure | Y |
| Package type | Box |
| Product colour | White |
| Product type | Cleaning card |
| Water-based | Yes |
| Weight | 3.5 g |
| Width | 153 mm |
