



HPE LTO-6 Ultrium RW Bar Code Label Pack
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCRPTJW
- Βάρος(kg): 3.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.30cm x 23.30cm x 24.50cm
- EAN: 0887111627278
112,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 91,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Basefilm | Metal Particle Barium Ferrite Strontium Ferrite Depending on media type |
| Coercivity | 2850 Oe maximum, depending on model |
| Compressed capacity | 75 TB |
| Depth | 105.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 21.5 mm |
| Media format | Rewritable and Write-once media |
| Media type | LTO |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Read speed | 400 MB/s |
| Recording density | 545 kbit/inch |
| Recording technology | LTO-5 Ultrium, LTO-6 Ultrium, LTO-7 Ultrium, LTO-8 Ultrium, LTO-9 Ultrium, LTO-10 Ultrium |
| Tape length | 1035 m |
| Tape life | 30 year(s) |
| Tape size | 1.26 cm |
| Tape thickness | 5.2 m |
| Tape width | 1.26 cm |
| Tracks quantity | 15104 |
| Weight | 280 g |
| Width | 102 mm |
