









HERMA Labels Premium A4 105x42.3 mm white paper matt 2800 pcs.
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSCL8
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 25.30cm x 26.30cm
- EAN: 4008705046251
88,43€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adhesive type | Permanent |
| Country of origin | Germany |
| Finish type | Matt |
| Format | A4 |
| Guarantee | G024M |
| Label height | 4.23 cm |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label width | 10.5 cm |
| Labels per pack | 2800 pc(s) |
| Labels per sheet | 14 pc(s) |
| Material | Paper |
| Media sheets per package | 200 sheets |
| Package depth | 35 mm |
| Package height | 302 mm |
| Package weight | 1.94 kg |
| Package width | 215 mm |
| Print technology | Laser/Inkjet |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
