





HERMA 9501 self-adhesive label Rectangle Permanent White 50 pc(s)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSGDY
- Βάρος(kg): 2.23kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.50cm x 25.30cm x 26.30cm
- EAN: 4008705095013
112,73€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,91€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adhesive type | Permanent |
| Country of origin | Germany |
| Finish type | Matt |
| Format | A4 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 297 mm |
| Labels per pack | 50 pc(s) |
| Labels per sheet | 1 pc(s) |
| Material | Polyolefine |
| Media sheets per package | 50 sheets |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 302 mm |
| Package weight | 851 g |
| Package width | 212 mm |
| Print technology | Laser |
| Product colour | White |
| Shape | Rectangle |
| Weatherproof | Yes |
| Width | 210 mm |
