



HERMA A3 labels transparent crystal-clear 297x420 mm transparent clear film glossy 50 pcs.
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRXYM
- Βάρος(kg): 3.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 35.30cm x 23.30cm x 24.50cm
- EAN: 4008705086943
151,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 121,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adhesive type | Permanent |
| Country of origin | Germany |
| Finish type | Gloss |
| Format | A3 |
| Guarantee | G024M |
| Label height | 42 cm |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label width | 29.7 cm |
| Labels per pack | 50 pc(s) |
| Labels per sheet | 1 pc(s) |
| Media sheets per package | 50 sheets |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package weight | 1.43 kg |
| Package width | 310 mm |
| Print technology | Laser |
| Product colour | Translucent, White |
| Shape | Rectangle |
| Weatherproof | Yes |
